Кошик
67 відгуків
Интернет-магазин "Profimarket" - отопительное оборудование, сантехника, радиаторы. Высокое качество!
+380676312261
+380676312261
+380993574911
  • 1
  • 2
  • 3

Змішувальні вузли LK ARMATUR TermoMat

LK 810 ThermoMat G є завантажувальним блоком для з'єднання котлів на біопаливі з акумуляторною системою. Він призначений для забезпечення оптимального температурного розшарування в акумуляторному баку і підтримки високої зворотної температури до котла для збільшення ККД установки. Запобігає утворенню смоли і конденсату, що підвищує термін служби котла.
LK 810 ThermoMat G - компактний блок з вбудованим циркуляційним насосом і термічним наповнювальних клапаном, регулюючим два канали. Завантажувальний блок складається з трьох запірних клапанів, що полегшують установку і техобслуговування; три термометра дозволяють зручно і просто стежити за процесом заповнення, а ізоляція знижує втрати тепла. Завантажувальний блок виготовляється в двох варіантах виконання, з зворотним клапаном або без нього.
LK 810 ThermoMat G встановлюється у зворотну лінію між котлом на біопаливі і акумуляторним баком. Завантажувальний блок повинен встановлюватись вертикально, віссю приводу насоса в горизонтальному положенні. Завантажувальний блок можна повертати і легко адаптувати для монтажу праворуч або ліворуч від котла. В умовах нормальної експлуатації клапан не вимагає ніякого обслуговування. Регулярно контролюйте обладнання. Завдяки запірних клапанів всі деталі можна замінювати і проводити техобслуговування без необхідності спорожнення системи.